Akcesoria stalowe

Kotwa Falista

Kotwa Falista

Kotwa wykonana z pręta gwintowanego spawalnego B15 z możliwością gięcia. Kotwa tracona do zakotwienia jednostronnego w betonie.

Kotwa z płytką

Kotwa z płytką

Kotwa z płytką wykonana z pręta gwintowanego spawalnego. Element ma zastosowanie przy kotwieniu jednostronnym oraz do konstrukcji o małej grubości.

Kotwa pętlowa

Kotwa pętlowa

Kotwa wykonana z pręta gwintowanego spawalnego z możliwością gięcia. Stosowana, jako kotwa tracona do jednostronnego zakotwienia w betonie. Przedłużenie kotwy wykonuje się przez stożki, nakrętki łączące lub łączniki kotwy.

Strzemię

Strzemię

Strzemiona są elementami, które łączą pręty główne zbrojenia z elementami typu: taśmy/blachy uszczelniające. Wykorzystywane są przy wykonywaniu fundamentów, nadproży, schodów i stropów czyli praktycznie na każdym etapie wznoszenia konstrukcji obiektu.

Nakrętka sześciokątna

Nakrętka sześciokątna

Nakrętka sześciokątną służy do montowania ściągów szalunkowych. Nakrętka wykonana ze stali automatowej, gwint kompatybilny z DW 15. Nakrętka spawalnia.

Dostępne wymiary:

  • 50 mm
  • 70 mm
  • 100 mm
Cęgi Knipex

Cęgi Knipex

Cęgi renomowanej firmy KNIPEX wykonane z wysoko gatunkowej stali narzędziowej. Służą do mocowania prętów zbrojeniowych przy użyciu drutu wiązałkowego. Wysoka precyzja wykonania ostrza dodatkowo hartowanego gwarantuje wysoką trwałość narzędzia.

Dystans stalowy ZET

Dystans stalowy ZET

Dystans stalowy ZET stosowany pomiędzy dolne a górne zbrojenie płyty żelbetowej. Nasze dystanse posiadamy w wersji wzmocnionej. Szeroki zakres wysokości od 6cm do 20cm pozwala na idealne dopasowanie – długość całkowita L= 240 cm.

Drut wiązałkowy

Drut wiązałkowy

Drut wiązałkowy wykonany z wysokiej jakości materiałów, dobrze wyżarzony, zapewnia dużą trwałość i pewność użytkowania (drut nie pęka ani nie kruszy się)  jest zarazem elastyczny. Stosowany do wszelkiego rodzaju zbrojeń podczas prac budowlanych.

Drut wiązałkowy kłębki

Drut wiązałkowy kłębki

Drut wiązałkowy w kłębkach wykonany z wysokiej jakości materiałów, dobrze wyżarzony, zapewnia  dużą trwałość i pewność użytkowania (drut nie pęka ani nie kruszy się)  jest zarazem elastyczny. Stosowany do wszelkiego rodzaju zbrojeń podczas prac budowlanych.