O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z dziesięcioletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w wynajmie, sprzedaży oraz serwisie systemów szalunkowych jesteśmy też producentem elementów betonowych. Nasza misja to dostarczanie produktów najwyższej jakości, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestorów i kontrahentów.

Doświadczenie i innowacja

Nasza historia sięga 2010 roku, kiedy to rozpoczęliśmy działalność opierającą się głównie na wynajmie i sprzedaży sprzętu budowlanego. Dziś oferujemy znacznie więcej – od małej architektury betonowej, po zaawansowane rozwiązania dla budownictwa. Dzięki naszej pasji do betonu, jako materiału budowlanego i dekoracyjnego, opracowaliśmy szeroką gamę produktów betonowych, zarówno dla sektora prywatnego, jak i komercyjnego.

Nowe oblicze betonu

Z nami beton stanie się dla Ciebie czymś więcej niż tylko materiałem budowlanym. Proponujemy innowacyjne rozwiązania i produkty, które sprawią, że Twoje przestrzenie będą nie tylko funkcjonalne, ale również pełne estetycznego uroku. Specjalizujemy się w kompleksowej regeneracji systemów szalunkowych oraz oferujemy pełną gamę produktów i usług związanych z betonem architektonicznym. Tworzymy dla Ciebie rozwiązania unikatowe i trwałe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktów i usług, które pomogą Ci zrealizować najbardziej ambitne projekty architektoniczne.